Neova Sigorta

2008 yılında Haliç Sigorta şirketi kurulmuştur. Daha sonra Kuveyt Türk ülkemizde sigorta sektörüne yöneldiğinde bu şirketi almış ve ismini Neova Sigorta şirketi olarak değiştirmiştir. Şirket, arkasına aldığı Kuveyt Türk ile birlikte ve onun değerleri paralelinde ülkemizde faizsiz sigortacılık yapma özelliğine sahiptir. Sistemin özelliği toplanan primlerin faiz getirmeyen piyasa araçları ile değerlendiriliyor olmasıdır. Sistemin temelinde yardımlaşma ilkesi bulunmaktadır. Sigorta işlemlerinde güvence verilen konularda, ahlaka aykırı olmayan ve meşru olan iktisadi kıymetler seçiliyor.

Neova Sigorta şirketinin misyonu, sigorta bilincini yükseltmek ve sıfır hata ile müşteri beklentilerini karşılamak, sigorta sektörünün en çok aranan bir markası olmaktır. Vizyonu ise adil, şeffaf, yenilikçi, güvenilir ve dinamik değerlerle kaliteli ve hızlı bir hizmet vermektir.

Neova Sigorta şirketi, temel olarak kasko, sağlık ve konut dallarında faaliyet göstermektedir. Araç sigortaları konusunda, Neo kasko sigortası, Zorunlu trafik sigortası ve benzeri farklı araç sigortaları sunmaktadır. Sağlık sigortası alanında ise, Seyahat sağlık sigortası, Güvenli gelecek sigortası, NEO kredi ferdi kaza sigortası, NEO ferdi kaza sigortası ve benzeri ürünler ile yer almaktadır.

Acentası Olduğumuz Sigorta Şirketleri
En iyi sigorta şirketlerinin onlarca sigorta paketi arasından en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz!