24 Saat Sigorta
2010 Yılında kurulmuş olan 24 Saat Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, sigortacılık mesleğinde mesai saati kavramı olmadığını düşünerek bir yola çıkmış, zaman, mekân kavramlarını geride bırakarak günün her saati hizmet verme ilkesi ile hareket etmiş. Sadece poliçe aşamasında değil hasar anında da tüm Türkiye’deki müşteri portföyünün memnuniyetini sağlayarak ilerlemektedir.

Poliçe satın almanızın yanı sıra devam eden yıl yenileme zamanınız da takip olunup unutma ihtimalinize ilişkin bilgilendirmekte şirketin vazife edindiği kurallar arasındadır.

Memnun olan bir müşterinin onlarca müşterinin gelmesine sebep olduğunun bilincinde olan firma aynı kaliteli hizmetin her irtibat kuran müşteri adayına veya mevcut müşterilerine eşit oranda sunulması noktasında çok hassastır.

Tüm sigorta ürünlerinin üretilebilmesi noktasında destek olabilecek bilgi birikim ve donanıma sahip olan şirket, uzman personel ve çağrı merkezi ile aramanızı beklemektedir.
Her an yanınızdayız!
  • Kasko Otomobil sigortalarından bir tanesidir ve amacı, sigorta ettirene ait aracın uğrayacağı zararların karşılanmasıdır.
  • Trafik Her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek zararları kapsar.
  • Sağlık Sizin ve ailenizin bir yıl boyunca karşılaşabileceği hastalık ya da kazalarda tedavi giderlerinizi sağlar.
  • Konut Konut sigortaları evinizi yıkılmalardan, hırsızlıktan, terörden ve kazalardan korumayı amaçlar.
  • DASK Deprem sonrası meydana gelen hasarların sebep olduğu maddi zararları karşılayan zorunlu sigortadır.
  • Ferdi Kaza Sigorta poliçesi süresince aniden meydana gelen herhangi bir kaza sonucunda sizi koruyan bir sigortadır.
Ailemize siz de katılın!
İhtiyaçlarınıza yönelik sigorta çözümleri sunan 24 Saat Sigorta; trafik ve kasko gibi araç sigortasından, ev sigortası ve sağlık sigortasına kadar uzanan yelpazedeki sigorta çeşitlerini sizlerle buluşturuyor.