Nakliyat Sigortası

Taşınan bir yükün varacağı noktaya zamanında ve uygun koşullarda ulaştırılması büyük sorumluluk gerektirir. Bu sorumluluğu yerine getirirken, meydana gelebilecek olumsuz durumların da göz ardı edilmemesi gerekir.


Nakliyat Emtea Sigortası ile herhangi bir yükünüzün nakil vasıtalarıyla (denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu) bir yerden başka bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları güvence altına alır.

<
Acentası Olduğumuz Sigorta Şirketleri
En iyi nakliyat sigortası şirketlerinin onlarca sigorta paketi arasından en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz!


Nakliyat Sigortası Nedir?
Nakliyat Sigortası ile malların bir yerden diğer bir yere taşınması, bu taşıma sırasında karşılanan tehlikeler ulusal ve uluslararası ekonomiler için göz ardı edilmeyecek derecede önemli olgulardan biridir. Dolayısıyla malların taşınması sırasında karşılaşacakları tehlikeleri güvence altına alması Nakliyat Emtea Sigortalarının konusunu oluşturmaktadır. Taşıtın uğrayacağı kazadan mala gelebilecek ziyan veya hasara karşı olabildiği gibi, bütün tehlikeleri kapsayacak şekilde de yapılabilmektedir.
Neden Nakliyat Sigortası Yaptırmalıyız?
Denizler üzerinde, ister ticari amaçla isterse eğlence amacı ile olsun yol alan araçlarınızı sigorta güvencesi altına almanız gerekir. Sigorta sayesinde nakliyat esnasında taşınan emtianın uğrayacağı zararlardan, ticari yük gemilerinin, balıkçı teknelerinin ve gezinti teknelerinin uğrayacakları fiziki zararlara kadar pek çok riske karşı teminat alabilirsiniz.
Nakliyat Sigortası Teminatları Nelerdir?
Nakliyat Sigortası, emtianın kara, hava, deniz ve demiryoluyla bir yerden bir yere taşınması sırasında maruz kalabileceği ziya ve hasarları poliçede belirtilen kapsam çerçevesinde teminat altına alır.
En Ucuz Nakliyat Sigortası Nereden Alınır?
En uygun nakliyat sigortası fiyatları için nakliyat sigortası başvurusu yapın, 24 Saat Sigorta bilgilerinizi sigorta şirketlerine iletsin, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri nakliyat sigortası tekliflerini sunmak için size dönüş yapsın.