Konut Sigortası

Konut sigortası, evinizi ve ailenizi koruma altına alan en önemli sigortadır. Konut sigortaları evinizi yıkılmalardan, hırsızlıktan, terörden ve kazalardan korumayı amaçlayan bir sigorta çeşididir. Yeni gelen günün ne getireceği bilinmeyeceğinden konut sigortası yaşanabilecek risklere karşı size teminat altına alır.

Acentası Olduğumuz Sigorta Şirketleri
En iyi nakliyat sigortası şirketlerinin onlarca sigorta paketi arasından en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz!
Konut Sigortası Nedir?
Konut sigortası, evinizi ve ailenizi koruma altına alan en önemli sigortadır. Konut sigortaları evinizi yıkılmalardan, hırsızlıktan, terörden ve kazalardan korumayı amaçlar.
Niçin Konut Sigortası Yaptırmalısınız?
Konut sigortası yaptırarak evinizde meydana gelen hasarları teminat altına alabilirsiniz. Bu şekilde sadece kendi hasarınızı değil, bağlı hasarları da sigorta şirketine karşılattırabilirsiniz.
Konut Sigortası ile Hangi Riskleri Kapsam Altına Alabilirsiniz?
Konut sigortası, bina ve isteğe bağlı olarak içinde yer alan eşyaları güvence altına alır. Konut sigortası teminatları sigorta şirketlerine göre farklılık gösterse de genellikle yangın ana teminattır.
Konut Sigortasının Karşılamadığı Durumlar Nelerdir?
Konut sigortalarında da diğer tüm sigortalarda olduğu gibi kapsam altında olan ve olmayan haller özel ve genel şartlar ile belirtilmiştir. Bu şartları kapsamlı olarak derledik.
En Uygun Konut Sigortası Fiyatlarına Nasıl Ulaşılır?
En uygun konut sigortası fiyatları için konut sigortası başvurusu yapın, 24 Saat Sigorta bilgilerinizi sigorta şirketlerine iletsin, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri konut sigortası tekliflerini sunmak için size dönüş yapsın.
Konut Sigortası İndirimleri Nelerdir?
Konut sigortasında alarm indirimi ve hasarsızlık indirimi'nden faydalanılabilir. İndirimlerin detayları ve indirimden faydalanmak için yapılması gerekenleri sizin için bir araya getirdik.