İş Yeri Sigortası

İş Yeri Sigortası ile işyeri binanızı, muhteviyatınızı (demirbaş, makine-tesisat, emtea vb.) ve camlarınızı, paket olarak biraraya getirilmiş otomatik teminatlar çerçevesinde sigorta güvencesi altına alabilirsiniz.

<
Acentası Olduğumuz Sigorta Şirketleri
En iyi işyeri sigortası şirketlerinin onlarca sigorta paketi arasından en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz!


İş Yeri Sigortası Nedir?
İşyeri binanızı, camlarınızı ve diğer tüm muhteviyatınızı koruma altına alarak işyerinizde oluşabilecek hasarları güvence altına alır. Yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı işyeriniz için en geniş güvenceyi sunar.
Neden İş Yeri Sigortası Yaptırmalıyız?
İş yerlerindeki mallardan eşyaya, elektronik cihazlardan makinelere, müşterilerinizden çalışanlarınıza kadar tüm taşınır ve taşınmazlarınızı işyeri paket sigortası ürünüyle güvence altına alın.
İş Yeri Sigortası Teminatları Nelerdir?
İş Yeri sigortası teminatları, ana teminatlar ve ek teminatlar olarak ikiye ayrılır. Ana teminatlar yangın, yıldırım, infilak, dahili su basması, sel ve su baskını, fırtına, yer kayması, alternatif iş yeri masrafları, duman ve iş durması; ek teminatlar ise hırsızlık, cam kırılması, deprem, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri terör gibi durumları kapsar.
En Ucuz İş Yeri Sigortası Nereden Alınır?
En uygun iş yeri sigortası fiyatları için iş yeri sigortası başvurusu yapın, 24 Saat Sigorta bilgilerinizi sigorta şirketlerine iletsin, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri iş yeri sigortası tekliflerini sunmak için size dönüş yapsın.